» ICQ, autor:

ICQ jest to pierwszy i najlepszy komunikator internetowy. W bazie ICQ zarejestrowanych jest przeszło 100 mln użytkowników. Mimo, że ICQ nie musi ubiegać się o komunikację z innymi komunikatorami (ponieważ to inne komunikatory ubiegają o komunikację z ICQ) to jednak twórcy ICQ zrobili wyjątek dla bardzo popularnej sieci w Stanach Zjednoczonych - AIM. ICQ stał się niedoścignionym wzorem dla wielu komunikatorów.
ICQ zapewnia komunikację na całym świecie, korzystanie z ICQ poprzez strone internetową bez konieczności instalacji oprogramowania na komputerze, automatyczne zapisywanie listy kontaktowej na serwerach ICQ, nigdy jej nie stracisz poprzez swoja nieuwagę, darmową skrzynkę pocztową, obsługę wielu kont pocztowych z poziomu programu, jedną z najlepszych (o ile nie najlepszą) ochronę antyspamową, ograniczenie idiotycznych "łańcuszkow" w postaci "przekaz dalej" do minimum, własną stronę opisową, wysyłanie, odbieranie plików, włącznie ze wznawianiem transferu.

Linki:
- Newsy tylko o ICQ
- FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)
- Oficjalna Polska Strona ICQ
- Forum o ICQ | Oficjalne Polskie Forum ICQ
- Artykuły

Ściągnij ICQ
Skórki
Tła Rozmowy
Dźwięki
Programy


Redaktorzy działu ICQ: FlameMan, Piotrekauto logowanie
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Subskrybuj Newsy! Subskrybuj Pliki!
Poprawny XHTML 1.0! Poprawny CSS! Any Browser Poprawny RSS! Alternatywa
Szukaj:

W:

Windows 7

Już mam wersje RTM
63.64%

Korzystam z ogólno dostępnej RC
0.00%

Czekam aż będzie w sklepach
0.00%

Zostaje przy Viście
9.09%

Zostaje przy XP
27.27%

Kocham linuxa
0.00%

AQQ.komuniaktory.pl - dobra strona komunikatora AQQ Wybierz Altetnatywny Komunikator! Some Kind of Message Spolszczenia Ridix